Program PIT

Najnowszy, darmowy program PIT za 2013-2014 rok

Program do rozliczania pitu 2013

2014-01-24

 Pit 2013

Jeśli w czasie roku podatkowego podatnik uzyskał przychody, które eliminują uprawnienie do ryczałtu od przychodów, składa Pit 36, oraz oprócz tego PIT 28 - za okres, w którym prawidłowo prowadził firmę na ryczałcie od przychodu.

Dziś omawiamy Państwu nowy program - Program PIT 2013/2014 taxmachine.pl obsługujący formularze PIT rozliczające 2013 rok. Za pomocą niniejszej aplikacji wypełnią Państwo wszystkie zeznania skarbowe: PIT-36, PIT-37, PIT-38, PIT-28, PIT-39, PIT-36L. Tak samo jak w zeszłym rok ten program wyposażony jest w podpowiedzi, które pomagają w trakcie wypełniania zeznania podatkowego za program do rozliczania pit 2013 2013 rok.

Dodatki do PIT-36. Istnieje bardzo szeroki katalog załączników związanych z formularzem PIT-36. Składając deklarację w tej formie może być wymagane dołączenie druku:- PIT/Z – składany przez osoby korzystające z kredytu podatkowego, - PIT/M – wykazując dochody małoletnich dzieci, rozliczanych łącznie z rodzicami, - PIT/D – podczas odliczania od dochodu lub podatku kwot wynikających z wydatków mieszkaniowych (w przypadku ulgi odsetkowej należy również dołączyć PIT-2K), - PIT/ZG – w przypadku uzyskiwania dochodów z zagranicy, - PIT/O – informując o stosowanych ulgach od dochodu lub podatku (np. ulgi na Internet, na dziecko), - PIT/B – w przypadku informowania o dochodzie lub stracie z pozarolniczej działalności gospodarczej.

Na początku nowego roku podatkowego wszyscy Polacy muszą przygotować własne druki PIT roczne, na przykład Pit-37, Pit-36, PIT-28.

Program PITy przygotowuje Twój PIT praktycznie automatycznie, podajesz zaledwie kilka kwot z deklaracji PIT-40 czy PIT-11 i dostajesz utworzony PIT.

Nasz program umożliwi Ci program do rozliczania pit 2013 wypełnienie nie tylko PIT-37, ale również wszelkich potrzebnych do skorzystania z ulg załączników (PIT/O, PIT-2K, PIT/D).

O ile dostarczasz druki jako osoba samotnie wychowująca dzieci UPL 1 nie jest konieczne.

Nasz program zarówno w wersji do pobrania, jak również w wersji online oferuje podatnikom wysłania e-deklaracji czyli formularzy PIT prosto do Urzędu Skarbowego. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu i nerwów.

Rozliczenie zeznania PIT-37. Aby należycie wypełnić PIT-37, najlepiej jest skorzystać z programu do PIT. Skorzystaj z niego teraz instalując aplikację lub online. Drobiazgową instrukcję dotyczącą wypełniania PIT-37 za 2013 rok - Wypełnianie PIT-37.

Datą nabycia majętności jest data sygnowania aktu notarialnego przekazującego majątek. Datą zbudowania – data oddania nieruchomości do użytkowania.

Ulga z tytułu zabezpieczenia zdrowotnego w zeznaniu pit 28 obejmuje zarówno składek krajowych, jak również tych, które poniesione zostały poza granicą naszego kraju. Zajrzyj na: rozliczampodatki.pl.

Współmałżonkowie rozliczają Pit 38 obojętnie, każdy program do rozliczania pit 2013 dla program do rozliczania pit 2013 siebie. Nie ma możliwości program do rozliczania pit 2013 łącznego rozliczenia w związku z zarobkami wykazywanymi na Pit 38.

Możesz dodatkowo wysłać druk PIT 2013 przez internet. Nie musisz nic pobierać ani instalować. Naciśnij niżej i przygotuj program do rozliczania pit 2013 PIT 2014 online!

pit 36l program 2013

Deklaracja PIT-28 jest wyjątkiem, który odróżnia go od większości formularzy, ponieważ termin nie upływa 30 kwietnia 2014 roku, a należy go dostarczyć do Urzędu Skarbowego nie później niż 20 stycznia 2014 roku.

Aplikacja księgowa PIT 2014 jest często aktualizowana, a dzięki mechanizmowi automatycznej aktualizacji przez Internet użytkownik program do rozliczania pit 2013 ma zawsze aktualne program do rozliczania pit 2013 oprogramowanie księgowe.

pit program 2014

Na tmxp.pl mają Państwo możliwość sporządzenia PITów też przez globalną sieć. Jest to najwygodniejsza metoda rozliczenia z z Urzędem Fiskalnym, jako że nie musimy niczego ściągać na osobisty komputer ani tym bardziej instalować. Za pomocą programu do PIT w program do rozliczania pit 2013 wersji internetowej mamy możliwość wypełnienia deklaracji podatkowej w oparciu o druk PIT-36, PIT-38, PIT-36L, PIT-39, PIT-28, PIT-37. Ta aplikacja online umożliwia również wypełnienie załączników do PIT.

Korzystanie z ulg podatkowych to świetna sprawa, dlatego kategorycznie powinieneś się zainteresować naszą witryną internetową, znajdziesz na niej bardzo dużo ciekawych informacji podatkowych na temat ulg, odliczeń, sporządzania formularzy PIT, a także dostaniesz kompletnie gratis perfekcyjny program do sporządzania formularzy PIT.

Istnieje niezmiernie wiele stawek ryczałtu w przypadku wypełniania zeznania PIT-28. W tej chwili wyglądają się one następująco: - 17 proc. – dla m.in. usług parkingowych, usług wydawniczych, agencji turystycznych itd., - 20 proc. – dla przedstawicieli wolnych zawodów., - 8,5 proc. – dla m.in. przychodów z tytułu najmu i umów pokrewnych oraz działalności usługowej, - 5,5 proc. – dla m.in. działalności wytwórczej i budowlanej, - 3 proc. – dla m.in. działalności gastronomicznej czy usługowo-handlowej